Nacionalni pravilnik za katalogizaciju

Radna grupa za kataložni opis (HKD)

Hrvatsko knjižničarsko društvo / Komisija za katalogizaciju

Radna grupa za kataložni opis

Informacije o radu Radne grupe za kataložni opis pronađite i na mrežnim stranicama HKD-ove Radne grupe za kataložni opis

Voditeljica: Hodak, Vesna (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) vhodak@nsk.hr

Zamjenica:  Barbarić, Ana (Filozofski fakultet, Zagreb)  ana.barbaric1@zg.htnet.hr

 

Članovi:  

Aleksić, Željka (Znanstvena knjižnica Zadar) zeljka.aleksic@zkzd.hr

Barbarić, Ana (Filozofski fakultet, Zagreb)  ana.barbaric1@zg.htnet.hr

Buzina, Tanja (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) tbuzina@nsk.hr

Erdelji, Elza  (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) eerdelji@nsk.hr

Galić-Bešker, Irena  (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) igalicbesker@nsk.hr

Hodak, Vesna (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) vhodak@nsk.hr

Ilić-Olujić, Tamara (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) tilic-olujic@nsk.hr

Maštrović, Mikica (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) mmastrovic@nsk.hr

Mihalić, Tanja  (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) tmihalic@nsk.hr

Miletić-Drder, Mira (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) mmiletic-drder@nsk.hr

Miolin, Gordana (Gradska knjižnica Marka Marulić, Split)

gordana.miolin@st.htnet.hrgordana.miolin@st.t-com.hr

Petrović, Petra (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) knjige ppetrovic@nsk.hr

Pigac-Ljubi, Sonja (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) spigac@nsk.hr

Semenski, Vikica (Knjižnice grada Zagreba) vikica.semenski@gmail.com

Stanić, Marina (Nacionalna i sveučilišna knjižnica) mstanic@nsk.hr

Stričević, Vesna (Knjižnice grada Zagreba)  vesna.stricevic@kgz.hr

Šušnjar, Andrea (Knjižnice grada Zagreba) andrea.susnjar@kgz.hr